У 2019 розмір середньої мобільного веб-сторінки становить 1,6 МБ. Зображення зазвичай займають близько половини середньої веб-сторінки, тому що їх обслуговування вимагає значних ресурсів. Так чи так важлива оптимізація зображень WordPress?

Якщо ви ніколи серйозно не ставилися до оптимізації зображень і ваш сайт WordPress працює повільно, то ви виграєте, якщо зробите все правильно. Якщо ваші зображення WordPress завантажуються повільно, це зазвичай означає, що виникла проблема. Зосередившись на своїх зображеннях, ви можете запобігти безлічі проблем, пов’язаних з продуктивністю сайту.

У цьому пості ми розповімо, чому оптимізація зображень WordPress – найкраще місце для початку роботи над оптимізацією продуктивності WordPress. Ми також дамо кілька порад про те, як почати роботу, якщо вам потрібно виправити зображення WordPress, які завантажуються повільно.

Чому при оптимізації продуктивності WordPress потрібно починати з зображень

Інтернет тепер являє собою багатий мультимедіа ландшафт з відео, файлами і великою кількістю зображень, ніж будь-коли раніше. Зображення можуть допомогти вашому сайту виділитися в багатолюдному медіа-просторі, але за це доводиться платити. Якщо ви не використовуєте зображення правильно, ваш сайт може виявитися в невигідному положенні. Якщо ви прискорите завантаження зображень, ви зможете підвищити продуктивність свого сайту, зробити його більш зручним для користувачів, поліпшити пошукову оптимізацію і збільшити конверсію.

Зображення – гірші шкідники, коли вони зроблені неправильно

Важкі зображення дійсно роблять важчими ваші веб-сторінки.

Якщо ви хочете, щоб розмір файлу веб-сторінки становив 1,5 МБ, і ви додаєте пару зображень по 2 МБ кожне, ви перевищите свій “бюджет”, розмістивши всього одне зображення.

Але зображення можуть бути набагато більші. Середній розмір файлу, який виробляє середня дзеркалка, становить від 4 до 12 МБ! Якщо ви не знаєте нічого кращого і використовуєте зображення розміром 12 МБ або, що ще гірше, більше одного зображення розміром 12 МБ, то ви дійсно сильно зіпсуєте продуктивність своєї сторінки.

Якщо ви зробите ці зображення розміром менше 1 МБ, ви потенційно можете зменшити вагу сторінки на 20 МБ. Очевидно, це велике перебільшення, але суть в тому, щоб проілюструвати, скільки надлишку може скластися, якщо ви не зробите це правильно.

Така проста річ, як зміна розміру зображень, може значно підвищити продуктивність і допомогти вам заощадити на оплаті хостингу. Ваш хостинг стягує додаткову плату за дисковий простір, який займають всі ці величезні зображення.

Ми живемо в світі мобільних пристроїв

Оптимізація зображень для мобільних пристроїв гарантує, що ви забезпечите зручність роботи користувачів на всіх типах пристроїв, щоб вони продовжували повертатися на ваш сайт.

Популярність мобільних пристроїв настільки зросла, що зараз ми живемо в світі, орієнтованому на мобільні пристрої. У липні 2018 року Google оголосив, що швидкість сторінки є фактором ранжування для мобільного пошуку.

Це означає, що при створенні сайтів вам необхідно переконатися, що ви використовуєте зображення, розмір яких відповідає розміру мобільних пристроїв з більш повільним підключенням до даних.

Якщо ви показуєте зображення Retina, призначені для настільних пристроїв, в крихітному вікні перегляду, ви витрачаєте даремно дані. Для відвідувачів, у яких немає безлімітних тарифних планів, це може бути дуже неприємно і дорого.

SEO зображень повертається до того, щоб бути способом залучення трафіку

Google не тільки змінив те, як мобільна оптимізація впливає на рейтинг, але також змінив спосіб відображення результатів пошуку зображень, що призвело до глибоких змін в SEO зображень.

Тепер ви можете залучати трафік на свій сайт, коли ваші зображення з’являються в пошуку картинок.

У 2013 році Google додав кнопку перегляду зображення в результати пошуку зображень. Коли хтось натискав на цю кнопку, він потрапляв прямо на зображення, а не на веб-сторінку, на якій воно було. Сайти повідомили про падіння трафіку від пошуку зображень на 63%.

У 2018 році Google був змушений видалити кнопку перегляду зображення, тому трафік знову став повертатися. Існує багато можливостей підвищити рейтинг ваших зображень, оскільки оптимізатори SEO знехтували оптимізацією зображень для SEO.

Оптимізація зображення впливає на прибуток

Зображення можуть уповільнити роботу вашого сайту WordPress, якщо вони не обслуговуються правильно, і можуть знизити коефіцієнт конверсії.

Якщо ви продаєте товари на своєму сайті, ви можете використовувати тест швидкості мобільного сторінки Google, щоб дізнатися, який потенційний дохід ви втрачаєте. На сторінці результатів перейдіть вниз і відкрийте розділ Оцінити вплив більш швидкого сайту.

Оптимізація зображень не тільки призведе до збільшення кількості конверсій, а й визначить, скільки потенційних клієнтів ви отримаєте в першу чергу через пошуковий трафік.

Мета Google – забезпечити максимальну зручність для користувачів від пошуку до відповіді. Якщо ви підвищуєте зручність роботи користувачів, підвищуючи ефективність ресурсномістких зображень, Google підвищить рейтинг вашого сайту в пошуку.

Як зробити ваш сайт на WordPress швидшим, покращивши зображення

оптимізація зображень wordpress
Оптимізація зображень WordPress – ваш секрет успіху

Тепер, коли ми розглянули, чому зображення – найкраще місце для початку, ми розповімо про деякі прості речі, які ви можете зробити на своєму сайті, щоб прискорити завантаження зображень.

Удалите ненужные изображения

Один з найпростіших способів зменшити вагу сторінки і зробити менше HTTP-запитів – обмежити кількість зображень на ваших веб-сторінках. Якщо веб-сторінка завантажується більше 3 секунд, подумайте про скорочення ресурсів і зображень, які не сприяють конверсії.

Завжди стежте за тим, щоб ваші зображення мали правильний розмір для їх контейнера

Якщо ваші зображення не відображаються при завантаженні сайту, ймовірно, це пов’язано з тим, що ваші зображення занадто великі і їх завантаження займає надто багато часу. Щоб виправити це, вам необхідно визначити розмір зображення, а потім замінити зображення на своєму сайті зображенням відповідного розміру.

Використовуйте правильний формат і, якщо можливо, використовуйте формати наступного покоління

Деякі формати файлів більші інших, а анімовані GIF-файли є одним з найбільш неефективних форматів файлів. Ви повинні використовувати правильний формат, відповідний вашим потребам і який дозволяє створювати файли найменшого можливого розміру.

Швидка оптимізація WordPress, ввімкнувши відкладене завантаження

Ліниве завантаження (lazy load) – це швидкий і простий спосіб відкласти завантаження зображень і інших ресурсів, які відображаються до прокрутки. Якщо зображення відсутнє в області перегляду браузера, браузер очікує його завантаження, щоб воно могло відображати те, що бачить відвідувач, набагато швидше.

Ліниве завантаження відносно просте в реалізації, і є багато легких плагінів для виконання цієї роботи. Розмір файлу плагіна зазвичай становить близько 1-3 КБ, і його можна налаштувати всього за кілька хвилин. Наш хостинг підтримує відкладене завантаження за допомогою про версії плагіна Smush.

Використовуйте CDN для прискорення завантаження зображень

Мережі CDN розташовані по всьому світу, тому передача даних, необхідна для завантаження зображень, відбувається набагато швидше. Використання CDN для доставки зображень – простий спосіб швидше завантажувати зображення в WordPress.

У той час як ваш хостинг може включати CDN в ваш обліковий запис хостингу для підвищення продуктивності вашого сайту, CDN Smush Pro був розроблений спеціально з урахуванням оптимізації зображень. І такий CDN безкоштовно і безлімітно включений в наші тарифи Pro і Unlimited.

Хочете простий спосіб оптимізації WordPress?

Вам потрібно ще багато зробити, щоб зрозуміти, що вам потрібно зробити, щоб ваш сайт WordPress став швидше, коли ви тільки починаєте. Якщо ви не знаєте, з чого почати, найкраще підійдуть зображення. Правильно оптимізовані зображення дають безліч різних переваг, а за допомогою таких комплексних рішень, як Smush Pro, можна легко значно поліпшити зображення на вашому сайті всього за кілька хвилин. 

Smush Pro CDN не тільки доставить ваші зображення з блискавичною швидкістю, а й також надасть вашим користувачам зображення ідеального розміру. Іншими словами, залиште масштабування нам! А з відкладеним завантаженням і можливістю конвертувати зображення в формати наступного покоління Smush Pro має все необхідне, щоб допомогти вам зробити ваш сайт WordPress швидше.

Спробуйте наш хостинг з Smush Pro сьогодні.