Багато хто задається таким запитанням, але не усі усвідомлюють, як багато проблем виникає після вибору хостингу.

Який движок обрати для власного сайту? Яку тему придбати? Яка з них насправді якісна? Як зробити свій сайт швидким? Та десятки інших запитань.

Ми ж спробуємо розповісти в чому перевага нашого хостингу над усіма іншими, які просто продають вам місце в себе на сервері.

Чому WordPress?

За офіційними даними (на 2020 рік), на даній CMS працює понад 39% сайтів в інтернеті. Погодьтесь, що це дуже велика цифра.

Що нам дає ця цифра? Головна відповідь – маса інструментів та додатків, які допоможуть будь-кому зробити швидкий, гарний та сучасний сайт без знання програмування та необхідності вникати в технічні деталі.

Звісно, найкращі інструменти коштують грошей. Для прикладу, Elementor Pro буде коштувати $49 на рік для одного сайту, а Divi Builder – $99 на рік. Також є багато безкоштовних інструментів, які дадуть змогу зробити власний сайт без знання програмування, але зазвичай “безкоштовний” – це не більше ніж маркетинг. Для того, щоб зробити задумане, все одно доведеться заплатити.

Чому WP.IN.UA?

Ми ж пропонуємо абсолютно новий та унікальний підхід – ми не продаємо вам місце на нашому сервері, а ми надаємо послугу зі створення сайту під ключ. Ви вже отримуєте усі необхідні інструменти для створення сайту, більше не потрібно турбуватись про підбір плагінів, тем. Не потрібно вникати в тонкощі налаштування швидкості, оптимізації, турбуватись про безпеку сайту – все вже готово та зроблено за вас.

В наші пакети входять преміум-плагіни та теми, за які не потрібно платити, ми робимо це за вас! Ви просто користуєтесь та отримуєте задоволення від роботи власного сайту.

Спробувати можна безкоштовно, наш безкоштовний тариф буде завжди, користуйтесь стільки, скільки забажаєте.